Pagina 1 van 1

barsten in koplamp (2007) en jimmy op stuur na 6500

Geplaatst: 27 sep 2007, 10:55
door Copantwerp
Iemand ervaring mee ???

Mijn FJR AS inmiddels 3 maand oud en 6500 km op de teller vertoont fijne barstjes in de beide koplampen :cry: beginnend van aan de bovenrand (scherm), bij navraag dealer geen probleem wordt vervangen doch zou komen van een agressief reinigings product (instanet ruiten ?) heb mijn thunderace altijd met dit product gekuist voor 9 jaar lang en geen probs. :roll:

2de probleem een jimmy op stuur bijna bij alle snelheden , (gaat binnen bij dealer ) iemand een idee van wat dat zou kunnen komen, heb nog geen borduurtje genomen noch in een put gereden. :D

Geplaatst: 27 sep 2007, 18:12
door Julle
1e probleem heb ik nog niet gehoord
2e probleem is waarschijnlijk voorband naar de kl..... of speling op kopserie

Julle

Geplaatst: 27 sep 2007, 19:43
door FJR-Freak Max
Van het probleem met de koplampen heb ik ook nog niet gehoord :?

Het probleem van jim op het stuur kan zoals Julle al zei verschillende oorzaken hebben, slijtage van de voorband is de grootste boosdoener en ook de topkoffer zit hier voor heel veel tussen :evil:

Speling op de kopserie zou natuurlijk al vlug zijn maar niets is uitgesloten, zelfs het type van band kan de oorzaak zijn :idea:

Groetjes,

Max 8)