Al? ik hoor het al....da gaat volgend jaar de moeite worden, .....een grote tent, BBQ
Maar even wat andres.....op 28 sep is het vrij-rijden in zolder, volgens de site van motorsportschool is deze dag volzet....maar....ik ken enkele jongens die voor die dag hebben ingeschreven maar niet gaan rijden, hun plaatsen gaan dan vrijkomen...maw dan kun je dan ter plaatsen inschrijven.
Ik ga alvast op 28 sep naar zolder...iemand zin op mee te gaan?
Nog ietske te vroeg he jongens, ik moet eerst nog een nief pakske kopen en handschoenen (kapot van te vallen in Croix) dan nog een trekhaakske laten zetten en wat spullen bij Hein Gericke om de moto vast te zetten op de remorque. Nog een hele boterham en veel euros te gaan dus.
Komt allemaal in orde maar zal nog een beetje duren
Julle
Bertus op zin Norton, Tinus op de BSA, ik op de FJR
Byways are more attractive than highways
Julle schreef:Met wat rij jij Tom? Misschien een fotoke dat we mekaar herkennen
Julle
Ik heb nu een cbr600 (rode), ik zal nen foto plaatsen zodra ik er ??n heb, ik heb zelf geen digitaal toestel
Denk dat je mij er wel zal uitpikken ...op de kop 2.00m hoog en 132 kg ik denk dat er zo niet veel rondlopen
Kijk eens op The Fast Forum. Ik heb deze week bericht gehad dat ze binnenkort ergens in Frankrijk een nieuw circuit gaan inrijden.
Kunnen jullie al eens oefenen.
Dat ziet er een ferm machine uit voor op de piste.
En nu maar gas geven he mannen maar dat zal wel geen probleem zijn voor jullie
Ik wens jullie dan ook voor alle 6 mannen en goed race jaar voor 2008.
En laat jullie voorral niet doen van Arthur en Den R1
den R1 zot schreef:Natuurlijk kunnen wij niet achterblijven h?.
Zie hieronder onze Arthur/MRV met het betere kijk-stuur-positie en stijlwerk.
En ja hieronder mijn brommerke voor zover jullie hem nog niet gezien zouden hebben.
We doen ons best....en meer kunnen we niet doen h?
Trouwens voor al de circuit fanaten hier......weldra zal er in onzen shop wat klein materiaal te koop zijn. Dus kijk regelmatig op www.m-r-v.be => shop
Let wel op!! de dingen die er op te koop gaan staan zijn... of 2de hands... of nieuwe dingen in beperkte hoeveelheid dus....wees er snel bij